Sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Ovale E Sigara

Ovale E-Sigara
Son derece şık ve biblo gibi duran Ovale E-Sigara zevkiniz için etraflıca düşünülmüş bir ürün. Akıllı şarj sistemi ile dolum süresi azalırken, artık şarj edebilmek için pilini bile çıkarmanıza gerek kalmıyor. Ürünü kutusunda gelecek olan şarj ünitesine yerleştirmeniz yeterli olacak.
Farklı aromalar denemek için farklı buharlaştırıcılar kullanabilmek ya da buharlaştırıcıyı temizlemek istiyorsanız ideal bir sisteme sahip olan ürün AR-GE laboratuarlarında üretilmiş en yeni teknolojilerden geliştirilmiş olan buharlaştırıcıyı dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde değiştirmeniz mümkün olacak. Fonksiyonel ve pratik tasarımı ile gereken zamanda buharlaştırıcının kafasını da kolayca değiştirebiliyorsunuz.
Buhar üretmede kusursuz performans sergileyen ürün, dillere destan olan güzelliği ile sınıfının en iyisi olarak zirvedeki yerini koruyor.
Ovale E-Sigara özellikleri ise; likiti doldurabilmenizi kolaylaştıran pratik kartuş, kolayca değiştirilen buharlaştırıcı sistem, çekilen nefese duyarlı olan otomatik pil, buharlaştırıcının zarar görmesini engelleyecek otomatik koruma sistemi, ve portatif olan 1090 mAh kişisel şarj ünitesi yer alıyor. 
Ovale E-Sigara paket içeriğinde ise, 2 adet buharlaştırıcı kafası, 2 adet 90 mAh pil, 1 adet buharlaştırıcı silindiri, 3 adet kartuş, 1 adet 1090 mAh kişisel şarj ünitesi, 3 adet silikon kapak, 1 adet PCC şarj kablosu, 1 adet USB adaptör ve şarj ünitesi, 1 adet kullanıcı kılavuzu ve 1 adet E-Likit hediye yer alıyor.
Ovale E-Sigara kullanım önerileri; sigara likitini tank içinde tamamen boş olmayacak şekilde kullanmalısınız. Likit eskidikçe orta seviyeye kadar sık sık likit takviyesi yapmalısınız. Bu öneriler fitilin daha uzun süreli kullanılmasını sağlayacak ve doygun şekilde tat ve duman verecektir. Ürünü kullanmadığınız durumlarda pili kapatın çünkü yanlışlıkla düğmesine basılı kalması durumunda atomizer yanabilir. Bataryayı 2 saatten fazla şarjda bırakmamalısınız.
Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Ovale Cylo Mod Elektronik Sigara OVALE kalitesiyle MOD elektronik sigara takımı isteyenl..
265.00TL 169.00TL
Ovale E-Mini Elektronik Sigara Ovale E-Mini Elektronik Sigara Biblo gibi durmasına bakm..
299.00TL 229.00TL
2 yorum yapılmış.
Ovale eCom Mat Siyah Her biri devrimsel nitelikteki yeniliklerin buluştuğu eCom, elektro..
325.00TL 175.00TL
Ovale eGo-C Çiftli Elektronik Sigara Açıkçası eGo-C’yi hakkını vererek tanımlamak çok zo..
199.00TL 129.00TL
Ovale eGo-T Çiftli Elektronik Sigara Tüm zamanların en iyi satan elektronik sigarası…işt..
169.00TL 109.00TL
Ovale Elips C Elektronik Sigara Hepimiz kullandığımız e-sigaranın yoğun buhar üretmesini ve..
390.00TL 299.00TL
Ovale Evic Elektronik Sigara İşte elektronik sigaranın başyapıt niteliğindeki mihenk taşı –..
390.00TL 260.00TL
Back to Top

Elektronik Sigara

E Sigara